Het team van BBLD

Het team van BBLD bestaat uit een groep enthousiaste professionals. Energie brengen én mens en organisatie meenemen in het gehele marketing traject, dat is de basis van BBLD. Met ieder zijn of haar eigen expertise weten wij per vraag het juiste projectteam samen te stellen dat geschikt is voor de opdracht. Wij durven kritische vragen te stellen, maar weten ook hoe we moeten luisteren naar de vraag die gesteld wordt.

Wij verdiepen ons altijd grondig in het onderwerp en streven naar een langdurige relatie. Ons werk is mensenwerk en dat realiseren we maar al te goed. Samenwerken met ons is leuk! Het team van BBLD heeft de kennis in huis om jouw bedrijf écht verder te helpen. Toekomstbestendige ideeën, vakkennis, gezond verstand en een flinke dosis creativiteit.

Daag ons uit!

Michel

Michel Schuil

Strategy Director

06 30 09 28 52 | michel@bbld.nl

Arnout

Arnout van der Leij

Bureaumanager

06 13 12 95 54 | arnout@bbld.nl

Sanne

Sanne van den Brink

Campagne Manager

06 22 06 50 20 | sanne@bbld.nl

Ruben

Ruben Valstar

Art Director

06 15 85 15 94 | ruben@bbld.nl

Vincent

Vincent van der Hulst

Marketing Consultant

06 46 67 30 27 | vincent@bbld.nl

Niels

Niels van Sloten

Grafisch Vormgever

niels@bbld.nl

Kees

Kees Versloot

Front-end developer

kees@bbld.nl

Esmee

Esmeé Moes

Marketing Assistent

esmee@bbld.nl

Rachel

Rachel Kruiswijk

Student Vormgeving

rachel@bbld.nl